Chatová Osada Stráž pod Ralskem Jezerní údolí
Chatová Osada Jezerní údolí ubytování Stráž pod Ralskem Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chatová Osada Jezerní údolí / Stráž pod Ralskem

Chatová osada Jezerní údolí se nachází přímo u jezera vodní nádrž Stráž pod Ralskem. Jezero je vhodné k rekreaci a odpočinku u vody i k rybaření.

Chatová osada Jezerní údolí nabízí kempové ubytování ve Stráži pod Ralskem. K dispozici je zde osm chatek a prostor pro postavení stanů.  

Stráž pod Ralskem ubytování chatky :
Pohodlné čtyřlůžkové chatky. Celková kapacita ubytování je 32 míst. V každé chatce je dvoulůžková postel a palanda. Najdete v nich také stolek, židle a skříň na oblečení.

Chatová osada Jezerní údolí služby :
Pro hosty chatové osady Jezerní údolí ubytování Stráž pod Ralskem je k dispozici společná umývárna a kuchyňka. Hostům je k dispozici gril, udírna a otevřené ohniště. Sociální zázemí je společné. 

Vedle kempu je restaurace nebo společná kuchyně se vším potřebným vybavením, jako třeba lednice, vařič, apod. Parkování automobilů je možné přímo u osady Jezerní údolí ve Stráži pod Ralskem.

Dovolená u vody ubytování Stráž pod Ralskem okolí :
V okolí chatové osady Jezerní údolí je mnoho aktivit, které hosté při ubytování mohou využít. Především koupání - písková pláž, rybaření, výuka vodního lyžování na jezeře (vodní vlek i za člunem). Cykloturistika - krásné cyklistické stezky krásnou přírodou či pěší tůry. Z kulturních památek zámek Lemberk, zámek Zákupy, kostel sv. Vavřince. Města: Jablonné v Podještědí, ZOO + Botanická zahrada Liberec (cca 30km), Centrum Babylon. Zimní lyžování na Ještědu. Krytý i venkovní skatepark, spinning (možnost zapůjčení potřebných věcí).

Chatová Osada Stráž pod Ralskem Jezerní údolí - K hotelu přísluší parkovištěChatová Osada Stráž pod Ralskem Jezerní údolí -  je k dispozici letní terasa